Topic: Már közel a cél

ÁRON! Már szinte mondható: INNEN MÁR LÁTSZIK!  :-)

Re: Már közel a cél

Szia!
Ezt a viccet nagyon kevesen értik, de én igen:)
azért még sajnos nem:(
Minden jót!
Áron

Szia!

Inkább én is ide írok, mi nem ismerjük egymást (talán Fijin lehettél amikor küldtem egy kis támogatást) Amikor utoljára néztem a honlapot, még a Csendes-óceánon vitorláztál, (így leírni se semmi ám smile és nagyon megörültem mikor megláttam, hogy már itt vagy a kertek alatt! smile Csak így tovább, gratulálni majd akkor fogok ha itthon leszel! És remélem ha nem is rögtön de lesz majd egy beszámoló a nagyközönség számára is!!! Hajrá!
Tóth Laci

Csak most tudtam meg, hogy magyar van a vizeken, épp megjelentél az index főoldalán.

Nem kis tett, amire vállalkoztál, kívánok minden jót, szorítunk neked, hogy épségben megérkezz, és beszámolj utadról!

Te vagy a tengerek Forest Gumpja, úgyhogy hajrá! wink

Mivel ott a tartalom gyakran változik, itt látható az említett cikk:
http://sportgeza.hu/sport/2009/08/13/ha … em_muszaj/

Szia Laci és Geri!
Beszámoló, előadás lesz majd, addig is a www.meder.hu oldalra mindent kiteszek, ami érdekes lehet.
Minden jót!
Békét és Szelet!
CARINA és Áron
Görögország

Kedves Áron!
Már tényleg közel a cél, de talán pont azért most kell nagyon vigyáznod magadra,
óvatosságod, megfontoltságod maradjon olyan mint egész utad alatt volt.
Minden nap figyelem az oldaladat, én is (gondolom vagyunk így egy páran) veled "hajózom".
Várunk haza, jó szelet:Máté

Kedves Áron
Mostanában olvasgattam újra a naplódat, és az egyik első naplódban a következőt írtad:
"Az utam nem lehetetlen és nem örültség, csak kevesen értik, de remélem egyre többen fogják majd később. "
Szerintem most van a majd később:)Aki most sem érti -vagy talán inkább érzi- az már nem is fogja:))
üdv:Máté

Kedves Máté!
Köszi a velem 'hajózást'!
Jó szelet!
Carina és Áron