Re: Áron

Sziasztok!
Nagyon sokat olvastam az elmúlt három évben ezt az oldalt (de még soha nem "szóltam") és még többet gondoltam Rád Áron!
(Kicsit talán úgy is, mint sorstárs, hiszen én is hajóztam az Óceánon...)
Tiszta szívemből és nagy-nagy szeretettel GRATULÁLOK ahhoz, amit véghezvittél (sorolhatnám itt, hogy mi mindenhez), de legfőképp ahhoz, hogy elérted a Célodat!
Szeretnék azonban itt még valamit megemlíteni: Mélységes és legnagyobb tiszteletem az Édesapádnak, aki el tudott "engedni" és meggyőződésem, hogy végigizgulta minden egyes pillanatát az elmúlt 3 évnek (nagyon-nagyon nehéz lehetett...), és persze minden tőle telhetőt megtett, hogy segítsen Téged. Óriási dolog!!!
Le a kalappal mindkettőtök előtt! Nagyon nagy emberi teljesítmény volt!
Sok sikert kívánok az elkövetkezőkben is és soha ne add fel az álmaidat!!!
Szeretettel üdvözöl:
Takács Eszter

Kolléga úr,le a kalappal,gratulálok.
Tamás
(villamosmérnök)

Kolléga úr,le a kalappal,szívből gratulálok.
Tamás
(villamosmérnök)

Kedves Áron !
Örülök, hogy szerencsésen hazaértél és, hogy végig tudtad csinálni.
Azért kicsit irigyellek is ezért az útért.
Ha majd lesz egy kis időd hallgasd meg :
C'est la mer... - Michel Tonnerre
http://www.musicme.com/Michel-Tonnerre/ … 51222.html

Pali

Kedves Áron! Gratulálok nem mindennapi teljesítményedhez. Szép volt! smile

Szervusztok

Feltettem erre a linkre pár képet ha valakit érdekel nézze meg és ha
valamelyik nagyobb tömötítettlen formában kellene 11 megás Tif-ben tudom
elküldeni.
http://indafoto.hu/ha5car

vy 73
Karesz

Hi everybody

click here http://indafoto.hu/ha5car to see photos about Áron arriving.
These are own photos

Cliquer ici //indafoto.hu/ha5car pour voir les images de Áron arrivage

vy 73
Karesz

Szia Gomba!
Köszi a kedves üzenetet, talán 1-2hét és elcsendesedik. Szóval a CARINA a Dunan van ki is johettek majd valamikor, de elotte egyeztessunk, hogy
jobban ráérjek. Üdv az egész családnak!
Kedves Nagy Csaba!
"mindent meg lehet tenni"  ezzel én azért vitatkoznék,
de talán nem most.  Az emberek ezt akarják hallani és látni a vitorlás utam során.
Nyugodt tengert!
Kedves Gabriel!
Koszonom a pozitiv gondolatokat/energiákat
Én nem győztem le a tengert - nem lehet
ez nem győzelem, mert nem verseny és nem háború - ez nagyon egyszemélyes
én csak meg akartam érteni a tengert és szeretem a tengert
Szeretettel,
Mindenkinek Békét és Szelet!
CARINA és Áron
Budapest, Duna

Szia Áron!

Ha van még rá lehetőség szívesen kihasználnám, hogy a Dunán találkozzunk. Szombaton, kb 13:00-ig suliban vagyok, utána ráérnék. És Te? :-)
Üzenhetsz ide is, vagy a saját címemre: boyml@t-online.hu
Addig is
Üdv
Gomba

Szia Gabriel!
Vege van az utamnak és CARINA a Battyany ternel van az Europa hajo mellett.
(Neha en is ott vagyok.)
Kedves Csaba!
Az utolso magyar tengeri hajo kozeleben all CARINA a Dunan.
Ha van időd gyere le.
Békét és Szelet!
CARINA es Aron

Szia Áron!Remélem még müködik az üzenöfalad,és még olvasgatod.Mult héten sajna kint voltam,és minden médiát kerestem a tányéros tv-n és találtam müsort a hazaérkezésedröl.Nagyon örültem neki hogy láthattalak!Látom a szakáll az leesett! :)Remélem minden rendben volt hazauton!Hétfön meg a Kossuth rádioban hallgattam a rolad készült riportot vezetés közben.Nagyon örültem!!Még annak idején az evezö párost is hallgattam élö közvetittésben müholdas telefonon az Atlanti oceán közepén voltak éppen és  ugyancsak a rádion keresztül.Nekik is nagyon szurkoltam!Az ember büszke ha ilyenröl hallhat!Véget ért egy hosszu utad,mijen a szárazföld?Mijen itthon?Gondolom kell pár hét mig átálsz az itthon létre.Nekem ma este is kezdödik egy ut,de nem hosszu.Szeretném majd ha egyszer láthatnám a carinát élöben természetesen veled eggyüt.Mikor lenne rá lehetöség?További minden jot,békét.Gábriel

Gyagyácska óda Áronhoz és Carinához
(de mit várhat az egyetemes irodalomtörténet holmi gépészmérnököktől) big_smile

Éljen soká Méder Áron! –
ki a Földet megkerülte,
s kibulizta; bármi áron
(a Carinát sem kímélve)

hiába várt reá Cháron,
(ki ladikját vigye messze,
túl a hetedhét határon):
nem hajózott rá a Styxre!

Last edited by tetigi (2009-10-10 20:36:22)

Szia Áron!
Megnéztem tegnap a Záróra c. műsorban veled elhangzott interjút. Érdekes  és jó volt.
Egy aprócska megjegyzést azonban engedj meg nekem. Szeretném, ha tudnád, (aztán, hogy beszélsz-e róla vagy sem, az a Te dolgod, de legalább tudd), hogy az általad említett 3 magyaron (Gál, Fa, Kopár) kívül volt még, aki megkerülte vitorláshajóval a Földet; egyiküket Bazsantik János-nak hívják. Igaz - ismerettség híján - nem kapott média-nyilvánosságot, de 1991-92-ben az Európa 92 elnevezésű Földkörüli Rallyn indulva teljesítette ő is a teljes kört. Valamint Görög Péter is körbement a saját hajójával. Ezt csak a teljesség kedvéért, természetesen egyikük sem olyan pici hajóval, mint Te, és nem egyedül. smile
Szeretettel üdvözöl: Takács Eszter

Sziasztok!

Magyarországon a Földkerülők listája még rövid. Ezen a linken lehet olvasni a magyar óceáni vitorlázókról:
http://www.marenostrum.hu/index.php?page=258%27
Gál József, Fa Nándor és Kopár István nevét azért szoktam kiragadni, mert ők voltak az elsők és mind írtak könyvet az útjukról.
Bazsantik Jánossal e-mail váltásom volt az Atlantin, remélem majd találkozunk is egyszer:)
(Ma délután 1530-1830 között kint leszek a Carinánál.)
Békét és Szelet!
CARINA és Áron