Topic: Köszönet

Már sokkal korábban létre kellett volna hoznom ezt a topicot. Talán vártam valamire. Talán ez most érkezett meg.
Ma kaptam egy levelet és 22 darab rajzot egy magyarországi óvodából. Köszönet Tímeának, Katalinnak és Mártinak a közreműködésért és a 10-es csoportnak a szép rajzokért és üzenetekért. Akik rajzoltak: körte, létra, fa, vödör, ernyő, hóember, szőlő, pillangó, szilva, katicabogár, zsömle, napocska, megy, hajócska, gomba, mozdony, szív, virág és fenyőfa.
Nagyon örülök ennek az ajándéknak.
A gyerekek üzenetei: jól vitorláz, világjáró, jó szerencsét, névnapodra, álom, a tengeren utazó világjáró, bácsi a hajón ül, kora hajnal a parton, az óceánon túl, a bácsi ül benne a hajóban, szeretettel Áronnak, nagyon sok szerencsét, álom, jó hajózást, neked, sok szerencsét és vigyázz magadra, szeretettel Áronnak, vigyázz magadra az úton, a tengeren túl…, sok szerencsét kívánok neked Áron. Természetesen ezek is nagyon találóak, mint ahogy a rajzok. (A galériában látható majd egy rövid válogatás a rajzokból később.)

Békét és szelet,
CARINA és Áron

Re: Köszönet

Sziasztok!

Eddig a köszönetek az "Üzenetek a látogatóknak" rovatba mentek
(és természetesen a "Köszönet" oldalra), de talán ez a megfelelőbb hely e célra.

Magyar Zoli hallgatva Áron rádió-beszélgetéseit, úgy döntött,
hogy ismét kisegíti az ott hallott problémái enyhítésében:
3 nagyon jó lámpát, elektromos és propán forrasztópákát,
és több hasznos és praktikus dolgot küldött Áronnak.

Ezek egy részét Kanadából hozta, de a csomag a DHL Magyarország
segítségével ért célba 3 nap alatt. A csomagot a Bali Marinában vették át,
Áron pedig onnan tegnap reggel, ami számára nem kis örömet okozott.
Köszönet Zolinak az odafigyelésért és a segítségért.

Köszönet jár a DHL munkatársainak is (F. Edit, K. Zoltán és még egy kedves hölgy,
kinek nevét sajnos nem tudom), hogy a szállítás díját a tőlük telhető mértékben csökkentették,
és a csomag elkészítésében és feladásában is igen készségesen segítettek.

Kösz és üdv:
mi