Topic: Áron

Tegnap láttalak az RTL Klub műsorán,gratulálok.További kitartást kívánok a további úthoz.
őszinte tisztelőd Krayzell András Nyírbátorból
krayzell@citromail.hu

Re: Áron

Szia Áron.Ma beszéltem Karesz barátommal HA5CAR az öreg  tengeri rókával.Tőle hallottam rólad.Gratulálok a web eléréshez és a nagy aktivitáshoz. Annó a Fa Nándiékat követtem végig a St.Jupátot  Amatőr rádión,de elköltöztem és lakótelepről nem megy a dolog.-Sok sikert és idegileg tudd kezelni magad az a legfontosabb.Haldorádónak krehálj valami használható filmet hátha még jól jön  egy  DVD  :-) a jogdijakkal  :-) Na hagylak a  sextánsoddal  :-)  Ciao  Lajos   HA5DW

Re: Áron

Kedves András és Lajos, HA5DW!
Köszi a kedves üzeneteket! Néha kevés intrenet időm van és emiatt nem mindenre tudok azonnal válaszolni, de idővel mindenre:)
A CARINA kommuniációjának technikai szintje hasonló a Szt. Jupátéhoz. (Eltelt közben közel 25év!)
Idegileg nem a hosszú magányos vitorlás utak a legnehezebbek vagy a néha előforduló haváriák (technikai nehézségek).
Talán a legnehezebb, hogy egyedül vagy mindig mindenhol és sehol barát, aki ha bajba kerülsz tud segíteni - idegen ország.
Szerencsére barátságos jó emberek mindenhol vannak a világban.
Minden jót!
73,
Áron, HA5CAR/MM